Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Jak zdemontować osłony głośników w tylnych drzwiach O

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Jak zdemontować osłony głośników w tylnych drzwiach O

    ahmed799, mogę zabrać.

  • #2
    [O2FL] Jak zdemontować osłony głośników w tylnych drzwiach O

    Witam forumowiczóLink pytanie odnośnie osłon głośników w tylnych drzwiach O2FL kombi próbowałem podważać i nie chce wogóle wyjść czy któryś kolega może już ten temat przerabiał i czy wiecie czy są fabrycznie wyprowadzone kable pod głośniki jeżeli ich nie ma??? Pozdrawiam i czekam na info
    148 KM & 303 NM by MASTER'S TUNING

    Komentarz


    • #3
      Re: Jak zdemontować osłony głośników w tylnych drzwiach O

      Zamieszczone przez patryk891
      Witam forumowiczóLink pytanie odnośnie osłon głośników w tylnych drzwiach O2FL kombi próbowałem podważać i nie chce wogóle wyjść czy któryś kolega może już ten temat przerabiał i czy wiecie czy są fabrycznie wyprowadzone kable pod głośniki jeżeli ich nie ma??? Pozdrawiam i czekam na info
      Kabli nie ma. Oslon glosnikow nie zdejmiesz. Musisz zdemontowac caly boczek.
      Octavia II FL 1.4TSI Rosso Brunello

      Komentarz


      • #4
        dzięki kolego pomogłeś mi w tym dość prostym temacie pozdrawiam
        148 KM & 303 NM by MASTER'S TUNING

        Komentarz


        • #5
          Przy głosniejszym sluchaniu muzyki brzęka mi boczek od strony kierowcy mniej wiecej przy szybie co moge z tym zrobic? Pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Błażej
            Przy głosniejszym sluchaniu muzyki brzęka mi boczek od strony kierowcy mniej wiecej przy szybie co moge z tym zrobic? Pozdrawiam
            Nic nie zrobisz, po prostu pada głośnik, zmniejsz basy i już tak głośno nie słuchaj muzyki.
            Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę...

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X